Bilgisayar Mühendisliği Yüksek Lisans ve Doktora programlarına kayıtlı bilimsel hazırlık öğrencilerinin Bilimsel Hazırlık Ders Kayıt Formunu (FORM) doldurup ve imzalayıp belgenin pdf çıktısını 9-12 Şubat 2024 tarihleri arasında oksuzilkay@itu.edu.tr adresine göndermeleri gerekmektedir. Öğrencilere belgede yer alan açıklamaları dikkatle okumalarını tavsiye ediyoruz. İTÜ Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı tarafından yapılan duyuruya aşağıdaki bağlantı üzerinden erişebilirsiniz.  İmzalı formun 12 - 23 Şubat 2024 tarihleri arasında mfcomaktekin@itu.edu.tr  e-posta adresine gönderilmesi gerekmektedir. Öğrenciler sistemde kayıt durumundan bağımsız olarak dersleri takip etmeye başlayabilirler.

Lisansüstü Bilimsel Hazırlık Öğrencilerinin Ders Kayıtları Hakkında | İTÜ ÖİDB

Bilimsel hazırlık derslerinden muaf olmak isteyen öğrencilerin öncelikle ilgili derslere kayıt olmaları gerekmektedir. Daha sonra, muafiyet için İTÜ Lisansüstü Eğitim Enstitüsüne başvurmaları gerekmektedir.

Ders kayıtları ve diğer sorular için İTÜ Yardım sayfasından Bilgisayar ve Bilişim Fakültesi birimini ve Bilgisayar Mühendisliği Lisansüstü İşlemleri kategorisini seçerek yardım bileti oluşturabilirsiniz.

Yardım Bileti Oluştur | Bilgisayar ve Bilişim Fakültesi