Smart Travel 2021 | Hackathon by Setur

by Fahrettin Ay | Kas 28, 2021
4-12 Aralık 2021 tarihleri arasında düzenlenecek olan etkinlik için son başvuru tarihi 30 Kasım 2021.

Setur tarafından turizm sektörünün günümüz teknolojisi ile güçlendirilmesi amacıyla, Divan ve Otokoç kuruluşlarının desteğiyle Smart Travel 2021 başlıklı hackathon düzenleniyor. 

4-12 Aralık 2021 tarihleri arasında düzenlenecek olan etkinlik için son başvuru tarihi 30 Kasım 2021

Aşağıdaki bağlantı yardımıyla etkinlik hakkında detaylı bilgi alabilir ve başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Smart Travel 2021İTÜ Bilgisayar ve Bilişim Fakültesi

bf-hakkimizda

İstanbul Teknik Üniversitesi'nde Bilgisayar Mühendisliği eğitimi, 1980 yılında Elektrik-Elektronik Fakültesi bünyesinde kurulan Kontrol ve Bilgisayar Mühendisliği Bölümü ile başlamıştır. Çağın gereklerine daha uygun bir eğitim verebilmek amacıyla, 1997 yılında Bilgisayar Mühendisliği aynı fakültenin bir bölümü olarak yeniden yapılanmıştır. 2010 yılında Bilgisayar ve Bilişim Fakültesi'nin kurulmasıyla ilgili program ve bölümler yeni fakülteye aktarılmıştır.

İTÜ Bilgisayar ve Bilişim Fakültesi'nin öğrencilerine ve çalışanlarına yönelik belgeleri, iş-staj ilanlarını ve duyuruları barındıran portal'a erişim için tıklayınız.

Fakültemizin öğrencilerine ve mezunlarına yönelik iş, staj, etkinlik v.b. duyuruları paylaşmak isteyen kuruluşlar portal sayfamıza GitHub veya LinkedIn hesabıyla giriş yaptıkan sonra ilgili formu doldurarak ilanlarını paylaşabilirler.