IEEE Türkiye Doktora Tezi ödülü | 2021 Yılı

by Fahrettin Ay | Kas 30, 2021
Bilgisayar Mühendisliği Doktora Programı mezunumuz Dr. Öğr. Üyesi Müge Özçevik'in doktora tez çalışması ödüle layık görüldü.
Bilgisayar Mühendisliği Doktora Programı 2019 yılı mezunumuz Dr. Öğr. Üyesi Müge Özçevik ve tez danışmanı Prof. Dr. Berk Canbek, “Traffic and Mobility Aware Delay Modeling for Software-Defined Networks (SDN)” adlı tezi ile 2021 yılı IEEE Türkiye Doktora Tezi ödülüne layık görüldü.

Mezunumuz Dr. Müge Özçevik'i ve danışmanı Prof. Dr. Berk Canberk'i kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz

muge_erel__doktora_odulu__28ekim2020İTÜ Bilgisayar ve Bilişim Fakültesi

bf-hakkimizda

İstanbul Teknik Üniversitesi'nde Bilgisayar Mühendisliği eğitimi, 1980 yılında Elektrik-Elektronik Fakültesi bünyesinde kurulan Kontrol ve Bilgisayar Mühendisliği Bölümü ile başlamıştır. Çağın gereklerine daha uygun bir eğitim verebilmek amacıyla, 1997 yılında Bilgisayar Mühendisliği aynı fakültenin bir bölümü olarak yeniden yapılanmıştır. 2010 yılında Bilgisayar ve Bilişim Fakültesi'nin kurulmasıyla ilgili program ve bölümler yeni fakülteye aktarılmıştır.

İTÜ Bilgisayar ve Bilişim Fakültesi'nin öğrencilerine ve çalışanlarına yönelik belgeleri, iş-staj ilanlarını ve duyuruları barındıran portal'a erişim için tıklayınız.

Fakültemizin öğrencilerine ve mezunlarına yönelik iş, staj, etkinlik v.b. duyuruları paylaşmak isteyen kuruluşlar portal sayfamıza GitHub veya LinkedIn hesabıyla giriş yaptıkan sonra ilgili formu doldurarak ilanlarını paylaşabilirler.