Oyun Dünyasında Yapay Zeka | TRAI Meet-Up

by Fahrettin Ay | Ara 16, 2021
Doç. Dr. Sanem Sarıel 'in konuk olduğu etkinliğin videosuna haberin içeriğinden erişebilirsiniz.
Yapay Zeka ve Veri Mühendisliği Bölümü öğretim üyemiz Doç. Dr. Sanem Sarıel, Türkiye Yapay Zeka İnsiyatifi (TRAI) tarafından 15 Aralık 2021 Çarşamba günü düzenlenen "Oyun Dünyasında Yapay Zeka" başlıklı etkinliğine konuşmacı olarak katıldı.

52. TRAI Meet-Up’ında “Oyun Dünyasında Yapay Zeka” İşlendi


İTÜ Bilgisayar ve Bilişim Fakültesi

bf-hakkimizda

İstanbul Teknik Üniversitesi'nde Bilgisayar Mühendisliği eğitimi, 1980 yılında Elektrik-Elektronik Fakültesi bünyesinde kurulan Kontrol ve Bilgisayar Mühendisliği Bölümü ile başlamıştır. Çağın gereklerine daha uygun bir eğitim verebilmek amacıyla, 1997 yılında Bilgisayar Mühendisliği aynı fakültenin bir bölümü olarak yeniden yapılanmıştır. 2010 yılında Bilgisayar ve Bilişim Fakültesi'nin kurulmasıyla ilgili program ve bölümler yeni fakülteye aktarılmıştır.

İTÜ Bilgisayar ve Bilişim Fakültesi'nin öğrencilerine ve çalışanlarına yönelik belgeleri, iş-staj ilanlarını ve duyuruları barındıran portal'a erişim için tıklayınız.

Fakültemizin öğrencilerine ve mezunlarına yönelik iş, staj, etkinlik v.b. duyuruları paylaşmak isteyen kuruluşlar portal sayfamıza GitHub veya LinkedIn hesabıyla giriş yaptıkan sonra ilgili formu doldurarak ilanlarını paylaşabilirler.