Bilgisayar Mühendisliği Yüksek Lisans ve Doktora programlarına kayıtlı bilimsel hazırlık öğrencilerinin Bilimsel Hazırlık Ders Kayıt Formunu doldurup ve imzalayıp belgenin pdf çıktısını 28-29 Eylül 2022 tarihleri arasında  onay için hatice.kose@itu.edu.tr adresine göndermeleri gerekmektedir. Onaylanan formların enstituden hambaraci@itu.edu.tr  e-posta adresine gönderilmesi gerekmektedir.

Derslerin bilgileri sizin için doldurulmuştur, değiştirilmemelidir.

Farklı günlerde açılan diğer şubelerde bölüm kısıtı bulunmaktadır, alınmasına sistemden izin verilmemektedir. Bu konudaki soru ve taleplerinizi enstituye iletebilirsiniz (lee@itu.edu.tr)

Sorularınız ve lisansüstü ders kayıtlarınız için 29 Eylül 2022 saat
10:00-11:00 arası aşağıda bilgileri verilen zoom linkinden koordinatör ile görüşebilirsiniz. Kayıt olmak istediğiniz kotası dolmamış lisansüstü derslerin crnlerini koordinatöre bu toplantı sırasında  ileterek kaydınızı tamamlayabilirsiniz.

Join Zoom Meeting
https://itu-edu-tr.zoom.us/j/95803762650?pwd=YmtHb0lWVVpPcHdWUGNyMjV4aUlzdz09
Meeting ID: 958 0376 2650
Passcode: 066260


Ders kayıtları ve koordinatörlüğe  diğer sorular için mail göndermek yerine İTÜ Yardım sayfasından Bilgisayar ve Bilişim Fakültesi birimini ve Bilgisayar Mühendisliği Lisansüstü İşlemleri kategorisini seçerek yardım bileti oluşturabilirsiniz.

Yardım Bileti Oluştur | Bilgisayar ve Bilişim Fakültesi