En İyi Bildiri Ödülü | UBMK 2021

by Fahrettin Ay | Eyl 29, 2021
Prof. Dr. Hazım K. Ekenel ve Selin Gök Işık'ın çalışması En İyi Bildiri ödülüne layık görüldü.
Bilgisayar Mühendisliği Bölümü öğretim üyelerimizden Prof. Dr. Hazım K. Ekenel'in Aselsan Akademi yüksek lisans öğrencisi Selin Gök Işık ile gerçekleştirdikleri "Deep Convolutional Feature-based Gait Recognition Using Silhouettes and RGB Images" başlıklı çalışma UBMK 2021'de (6. Uluslararası Bilgisayar Bilimleri ve Mühendisliği Konferansı) En İyi Bildiri ödülüne layık görüldü.

Öğrencimizi ve öğretim üyemizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.


İTÜ Bilgisayar ve Bilişim Fakültesi

bf-hakkimizda

İstanbul Teknik Üniversitesi'nde Bilgisayar Mühendisliği eğitimi, 1980 yılında Elektrik-Elektronik Fakültesi bünyesinde kurulan Kontrol ve Bilgisayar Mühendisliği Bölümü ile başlamıştır. Çağın gereklerine daha uygun bir eğitim verebilmek amacıyla, 1997 yılında Bilgisayar Mühendisliği aynı fakültenin bir bölümü olarak yeniden yapılanmıştır. 2010 yılında Bilgisayar ve Bilişim Fakültesi'nin kurulmasıyla ilgili program ve bölümler yeni fakülteye aktarılmıştır.

İTÜ Bilgisayar ve Bilişim Fakültesi'nin öğrencilerine ve çalışanlarına yönelik belgeleri, iş-staj ilanlarını ve duyuruları barındıran portal'a erişim için tıklayınız.

Fakültemizin öğrencilerine ve mezunlarına yönelik iş, staj, etkinlik v.b. duyuruları paylaşmak isteyen kuruluşlar portal sayfamıza GitHub veya LinkedIn hesabıyla giriş yaptıkan sonra ilgili formu doldurarak ilanlarını paylaşabilirler.