Amerika'da Oyun Sektöründen İzlenimler | Seminer

by Fahrettin Ay | Eki 22, 2021
Volkan İlbeyli'nin 25 Ekim Pazartesi saat 16:30'da vereceği seminere ilgilenen herkes davetlidir.
Oyun ve Etkileşim Teknolojileri programı seminerleri kapsamında Volkan İlbeyli, 25 Ekim 2021'de Zoom üzerinden "Amerika'da Oyun Sektöründen İzlenimler" başlıklı bir seminer verecektir. Seminere ilgilenen herkes davetlidir.

KonuAmerika'da Oyun Sektöründen İzlenimler
Konuşmacı: Volkan İlbeyli
Tarih: 25 Ekim 2021, 16:30
Meeting ID: 952 9031 0484
Passcode: 301442

Biyografi: Volkan İlbeyli, lisans eğitimini İstanbul Teknik Üniversitesi Bilgisyar Mühendisliği Bölümünde, yüksek lisans eğitimini Amerika'da, DigiPen Teknoloji Enstitüsü Bilgisiayar Bilimleri bölümünde tamamlamıştır. Confetti firmasında 3B bilgisayar grafikleri, optimizasyon ve yazilim gelistirme konularinda calismistir. Şu anda Advanced Micro Devices firmasında, kıdemli yazılım mühendisi olarak, AAA ve bağımsız oyunların farklı platformlar için optimizasyonu üzerine çalışmaktadır.

İTÜ Bilgisayar ve Bilişim Fakültesi

bf-hakkimizda
İstanbul Teknik Üniversitesi'nde Bilgisayar Mühendisliği eğitimi, 1980 yılında Elektrik-Elektronik Fakültesi bünyesinde kurulan Kontrol ve Bilgisayar Mühendisliği Bölümü ile başlamıştır. Çağın gereklerine daha uygun bir eğitim verebilmek amacıyla, 1997 yılında Bilgisayar Mühendisliği aynı fakültenin bir bölümü olarak yeniden yapılanmıştır. 2010 yılında Bilgisayar ve Bilişim Fakültesi'nin kurulmasıyla ilgili program ve bölümler yeni fakülteye aktarılmıştır. Fakültemizin tarihçesi için tıklayınız.


  • İTÜ Bilgisayar Mühendisliği Bölümü web sayfası için tıklayınız.
  • İTÜ Yapay Zeka ve Veri Mühendisliği Bölümü web sayfası için tıklayınız