Asistan Öğrenci İlanı | İTÜ Kariyer Merkezi

by Fahrettin Ay | Ara 14, 2021
İlgilenen öğrencilerimiz 20 Aralık 2021'e kadar başvurularını tamamlayabilirler.

İTÜ Kariyer Merkezi aşağıda belirtilen alanlarda görevlendirilmek üzere, farklı fakülte ve bölümlerden asistan öğrenci alımı yapılacaktır.

SON BAŞVURU TARİHİ:
 - 20 Aralık 2021

BAŞVURU ŞARTLARI:
- 3. veya 4. Sınıf öğrencisi olmak
- Not ortalaması en az 2.50 olmak

GÖREV ALANLARI
- Web Master (Web Tasarım Ve Yönetimi alanında bilgili)
- Tanıtım İşleri, Organizasyon Ve Etkinlik Planlama,
- Dijital Ve Görsel Tasarım,
- Sosyal Medya Yönetimi,
- Alt sınıf öğrencilerine Akran Mentörlüğü (Peer Mentoring) desteği
- Ofis içi çalışmalar

İlgilenen öğrencilerimiz, mail konusuna çalışmak istedikleri alanı belirterek daha önce yapmış oldukları çalışma, projeler ve almış oldukları eğitimleri gösterir CV’lerini, ikm@itu.edu.tr adresine göndererek başvurularını yapabilirler.

İTÜ Bilgisayar ve Bilişim Fakültesi

bf-hakkimizda

İstanbul Teknik Üniversitesi'nde Bilgisayar Mühendisliği eğitimi, 1980 yılında Elektrik-Elektronik Fakültesi bünyesinde kurulan Kontrol ve Bilgisayar Mühendisliği Bölümü ile başlamıştır. Çağın gereklerine daha uygun bir eğitim verebilmek amacıyla, 1997 yılında Bilgisayar Mühendisliği aynı fakültenin bir bölümü olarak yeniden yapılanmıştır. 2010 yılında Bilgisayar ve Bilişim Fakültesi'nin kurulmasıyla ilgili program ve bölümler yeni fakülteye aktarılmıştır.

İTÜ Bilgisayar ve Bilişim Fakültesi'nin öğrencilerine ve çalışanlarına yönelik belgeleri, iş-staj ilanlarını ve duyuruları barındıran portal'a erişim için tıklayınız.

Fakültemizin öğrencilerine ve mezunlarına yönelik iş, staj, etkinlik v.b. duyuruları paylaşmak isteyen kuruluşlar portal sayfamıza GitHub veya LinkedIn hesabıyla giriş yaptıkan sonra ilgili formu doldurarak ilanlarını paylaşabilirler.